Jednym z najważniejszych elementów każdego stempla jest gumka. Ważne, aby była ona wysokiej jakości. Dzięki temu stempel na papierze będzie mógł przetrwać nawet wiele lat.

Wymiana gumki w pieczątce

tanie pieczątki kraków

Zawsze może pojawić się sytuacja, w której dane zawarte na gumce staną się już nieaktualne. Nie jest to wielki problem. Wystarczy zamówić nową gumkę i dokonać jej wymiany. Punkty, które zajmują się produkcją gumek znaleźć można przez poszukiwania pieczątki Kraków jak https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki. Czasem jest sama wymiana gumki może nie wystarczyć. Zwłaszcza jeśli pieczątka używana była przez wiele lat. W takim przypadku konieczna może być także wymiana poduszki tuszowej. Zapewni to jeszcze lepszą jakość wykonywanych stempli.

Gumki ekologiczne

Od wielu już lat coraz większą popularnością cieszą się wszelkie produkty ekologiczne. Tak samo jest w przypadku pieczątek. Wielu producentów posiada w swojej ofercie ekologiczne gumki do pieczątek. Do produkcji tego typu gumek stosuje się kauczuk oraz inne naturalne składniki. Dzięki temu gumka jest całkowicie przyjazna środowisku. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza tak tych przedsiębiorstw, które cenią sobie ochronę środowiska i ekologię.

Dla kogo gumki do pieczątek?

Gumki do pieczątek to przede wszystkim bardzo dobre rozwiązanie dla tych firm, które stemplują bardzo wiele dokumentów. W takim przypadku gumka może się szybko zużywać. Jej wymiana z pewnością jest dużo tańsza w porównaniu z zakupem nowych pieczątek.