Firma cateringowa Kraków jest jedną z tych, których oferta cieszy się na rynku coraz większym zainteresowaniem i to wśród różnych odbiorców. Na jakiej zasadzie działa catering – czy można z niego korzystać wyłącznie na zasadzie długoterminowej współpracy, czy też można zamówić danie tylko raz – o tym informuje ten artykuł.

Ile kosztuje catering?

Jeśli wybierzemy firmę cateringową Kraków, czy też inną, która świadczy usługi w zakresie cateringu, musimy liczyć się z tym, że za dzienny posiłek zapłacimy w granicach od pięćdziesięciu do dziewięćdziesięciu złotych. Koszt cateringu jest uzależniony od:

– rodzaju zamawianych posiłków (znaczenie ma to, czy posiłek ma być bardziej kaloryczny, przygotowywany dla alergika, czy też dla osób, które mają problemy zdrowotne),
– renomy firmy, która oferuje catering,
– wykupionego abonamentu,
– okazji, na którą jest przygotowywany,
– jakości serwowanych potraw.

Catering to zbilansowana dieta pudełkowa

Zanim zdecydujemy się zamówić catering, musimy zapoznać się z ofertą poszczególnych firm, w tym przypadku tych, które są zlokalizowane w Krakowie. Następnie warto będzie umówić się na konsultację z dietetykiem, by wiedzieć, jaka zbilansowana dieta pudełkowa będzie dla nas najbardziej wskazana.

Kiedy już z pomocą dietetyka wybierzemy określone menu, warto najpierw zrobić test, czyli zamówić dania na próbę. W ten sposób przekonamy się, czy opłaca się zamawiać posiłki u danej firmy cateringowej, czy też lepiej skorzystać z oferty innej instytucji tego typu.